Zatrudnimy:

Miejsce pracy:  Z.A.E  WOLTAN  Sp z o.o. Ul. Gdańska 138 90-536 Łódź

 Opis stanowiska pracy:

   Tokarz – maszyny konwencjonalne kłowe

 Zakres obowiązków:

    Samodzielna obsługa tokarek konwencjonalnych kłowych-warunek konieczny.

    Biegła znajomość rysunku technicznego oraz urządzeń pomiarowych-warunek konieczny.

    Wykonywanie pomiarów kontrolnych obrobionych detali.

Wymagania:

 Wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu technicznym.

    Umiejętność obsługi tokarek kłowych konwencjonalnych.

    Znajomość pracy na tokarkach  rewolwerowych będzie dodatkowym atutem.

    Umiejętność czytania rysunku technicznego i wykonywania pomiarów detali.

    Zaangażowanie, samodyscyplina, wysoka motywacja.

Oferujemy:

Umowę o pracę.(po okresie próbnym).

Pełny wymiar czasu pracy.

Stabilne zatrudnienie.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: woltan@woltan.com.pl  lub zgłaszać się telefonicznie 42 665 04 79

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".